Blog
GameJoy vyberá: Najlepšie hry pre Nintendo Switch za rok 2018

V minulej časti sme ti predstavili to najlepšie, čo za tento rok vzniklo na PlayStation 4. Ak si článok  premeškal, nájdeš ho na našom blogu. Dnes pokračujeme s top hrami, ktoré vyšli na Nintendo Switch. Ak sa ti niektorá z nich zapáčila a ešte ju nemáš, zapoj sa do našej súťaže o ľubovoľnú hru.

 

POKÉMON: LET'S GO, PIKACHU! (inzeráty)
POKÉMON: LET'S GO, EEVE! (inzeráty)

Ak je Pokémon tvojou srdcovkou, o tejto Nintendo Switch exkluzivite si už určite počul. Game Freak štúdio sa chopilo šance oživiť originál Pokémon Yellow. Hru Pokémon: Let's Go, Pikachu!  totiž predstavili ako remake tejto série z roku 1998. Zároveň ide o prvú Pokémon hru určenú pre konzolu Nintendo Switch. Ako veľké plus hodnotíme aj možnosť integrácie s mobilnou aplikáciou Pokémon Go z roku 2016.

 

SUPER SMASH BROS ULTIMATE (inzeráty)

Začiatok decembra tohto roku patril ďalšej klasike. Super Mario Bros Ultimate je už piata Nintendo exkluzivita v Super Mario sérii. Bandai Namco Studios tu opäť stavili na klasiku. V gameplayi hry toho veľa nezmenili. Ide teda o Super Mario hru, na akú sme zvyknutí. Okrem hlavnej kampane máš na výber širokú škálu módov, z ktorých si určite vyberieš ten svoj.


 
DRAGON BALL FIGHTERZ (inzeráty)

Kým na Xbox One a PlayStation 4 bol Dragon Ball FighterZ predstavený už v januári, fanúšikovia Nintendo Switch si museli počkať ďalších deväť mesiacov. Arch System Works nám pri predstavení hry ukázali, že sa oplatilo čakať. Switch verziu tohto anime priviedli k životu na nerozoznanie od ostatných platform, čo určite nebolo jednoduché.
 

 OCTOPATH TRAVELER (inzeráty)

Dnešnú sériu ukončíme treťou Nintendo exkluzivitou. Square Enix v spolupráci s Acquire dotiahli Octopath Traveler do najmenších detailov. Za necelý mesiac od vydania sa s vyše milióno predaných kópií stala najlepšie predávanou hrou pre Nintendo Switch v histórii. A my sa vôbec nečudujeme. Prepojenie 2D postáv s 3D svetom sa im podarilo bey jedinej chybičky a už po pár minútach od spustenia nás vtiahla do deja.

 

Autor článku: Simona Kantorová

Odoslať komentár